De hernieuwing van de vaste abonnementen voor het nieuwe seizoen 2024-25 begint nu zaterdag om 13 uur. Abonnees van het huidige seizoen ontvangen dan een mailtje met alle praktische informatie.

Sluiten
De Munt / La Monnaie DE MUNT / LA MONNAIE
© Linde Raedschelders

Departement techniek & Facility Management

Directrice
Charmaine Goodchild

Adjunct technisch directeur 
Frankie Goethals

Technisch productieverantwoordelijken
Cécile Bourguet, Cecile Bickart, Marc Dewit

Verantwoordelijke bouwprojecten
Dominique Mertens

Strategic Asset Manager
NN

Assistente materiaal- & aankoopprojecten
Alexandra Houbrechts

Directiesecretaresses
Aurély Schram, Lut Vander Trappen

SCÈNEPERSONEEL

Hoofdinspiciënt
Thomas Desmed

Productieregisseurs
Morgane Lambinet, Laurent Le Bec, Laura Rodriguez

Diensthoofd machinerie
Marcel Maus

Adjunct diensthoofd machinerie
Jesse Jansens

Machinisten
Olivier Ballez, Roger Challenor, John De Backer, Bénéla Desauguste, Louis Drijvers, Jacopo Fusco, Sacha Fooy, Julie Gessemeter, Patrick Gourlé, Kewin Jarek, Yashine Jaunoo, Benjamin Martinez, *Clive Mitchell, Axel Moreau, Nicolas François Poels, Jean-Marc Peeters, Simon Ravelingien, Clément Rouvier, Léo Rumpf, Bert Van Laer, Martin Veys, Philippe Vizy

Diensthoofd belichting
Koen Raes

Adjunct diensthoofd belichting
*Hadrien Lefaure

Technici belichting
Mathias Batsleer, Julien Bier, Rafaël Castro, Théo Goemaere, Fawzi Khalifa, Leyre Rebanal Menéndez, Nicolas Rivière, *Isabelle Simon, Paul Toussaint

Diensthoofd opnames & audiovisuele projecten
Jo Nicolaï

Diensthoofd geluid & audiovisuals
Lucie Tiriau

Technici geluid & audiovisuals
*Nicolas Charloteaux, Geert De Deken, *Niels De Schutter, Nadia Gotto, *Maxime Gourdon, *Vivien Mertz, Jean-Luc Ongena, Jean-Baptiste Pacucci, Philippe Paque, Simon Van Rompay

Project Manager IT & Technical Network
Karl Ancia

Diensthoofd rekwisieten
NN

Rekwisiteurs
*Axel Geeroms, Niels Gryspeirt, Anne-Lise Martin, Jean-Marc Van de Weghe, Thierry Van Melderen

Verantwoordelijke rekwisietenatelier
Jelle Vandemeulebroeke 

Diensthoofd kleding
Malika Assam

Kleders
Zakia Aroug, *Louise Hanquet, *Claire-Lise Lieutenant, Gladys Martel, Anne-Sophie Van Ingelgem

Diensthoofd kap, grime & pruiken
Luigia Villani

Grimeurs, pruikenmakers & kappers
Steve Callut, Geneviève Mahaux, Bénédicte Pesser, Katrien Poels, *Marie Ramé, Olga Tikhonova

KOSTUUMATELIERS

Afdelingshoofd
Susan Kohlmorgen

Productieassistentes kostuums
Nicole Bauer, *Marion Lansmanne, Arabelle Poels

Secretaresse
Elke Coolens

Hoofd damesatelier
Gabriela Wanzek

Onderchef damesatelier
Sylvie Delavallee

Kleermaaksters
Barbara Alarcon de Biessmann, Hélène Bernard, Marine Daloze, *Virginie Delvaux de Fenffe, Miyasa Deveci, Bertille Gibourdel, *Rachida Makwala, Grazia Mazza, Fabienne Menet, Christine Piquin, Sophie Renaux, Nathalie Rustico

Hoofd herenatelier
Bert Menzel

Onderchef herenatelier
Blandine Maunoury

Kleermakers
Carine Anciaux, Fatma Ayhan, Denis Boudart, Nicolas Capiot, Xavier Gigot, Léa Gouy, Yuliya Kokhan, Nalan Kosar, Christophe Martelleur, Florence Neefs, *Maya Shipu Procès

Hoofdschoenmaker
Marie De Ryck

Schoenmakers
Antonio Sittinieri, Petra van Dorpe

Ververij
Liliane Abrahams

Hoofd hoeden- & decoratie-atelier
Jérôme Lambert

Medewerksters
Mailis Hottois, Natalia Linsenmaier

Kostuumreserve
Maud Veder

Stoffenreserve
Ludivine Hubin

DECORATELIERS

Afdelingshoofd
Etienne Andréys

Secretaris
Serge Bolline

Schilders
Monir Achnak, *Joseph Minet, Nathalie Salamero, Peter Tuyaerts

Verantwoordelijke beeldhouwerij
Marius Nedelcu

Beeldhouwer
*Grégory Larroy

Verantwoordelijke stoffeeratelier
Arnould D’haese

Stoffeerders
*Carlos Concha Henriquez, Lionel Couvrant, *Camille Dawlat

Hoofdschrijnwerker
Yohan Dagbert

Schrijnwerkers
*Victor Chastant, Bernhard Fischer, Leonid Sigarevski, Ludovic Van de Velde, *Julien Vergieu, *Willemina Meijer

Hoofdsmid
Kevin Martins Garceran

Smeden
Giovanni Barbagallo, Giuseppe Lauricella, *Michael Sampoux, Christophe Wuyts, *Aykut Ozcelik

STUDIEBUREAU

Verantwoordelijke
Jean Marcouiller

Decorassistenten
Alessandro Licata, Anais Lopez, *Pablo Ministru, Maroussia Vaes

CAD-CAM-tekenaars
*Steven Simons

LOGISTIEK

Diensthoofd Logistiek
Laurent Jacobs

Medewerkers Logistiek
Olivier Brassine, Giuseppe Butera, Salvatore Butera, Thao Derauw, Zakaria Dezdouz, Pascal Fisset, Abdelhak Trimini Langeri, Rosen Todorov

FACILITY MANAGEMENT

Facility Manager
Cédric Steenwerckx

Assistente
Patricia de Oliveira

Secretaresse
Anna Sidenko

Coördinator food & beverage
Timmy Herzeel

Responsable du bar
Jacques Vandermuntert

Barverantwoordelijke
Niang Abdourahmane, Manon Cools, Sacha Caputo, Agathe Tarillon, Alicia Sinda, Liam Hezemans, Justine Housard, Maud Layrac, Eliot Meerseman, Laurie Kokoreff, Diogo Pacheco, Sebastien Pinzino, Stella Roulette, Julie Trossart, Victorine Detheux, Illias Essahib, Margaux Lissandre, Laura Lenaerts, Maïté Leplat, Fernandez Fernandez

Coördinatrice receptie & bewaking
NN

Receptionistes
Roberta Ciammaricone, Meral Kursun, Suzanne Sinda

Hoofdelektricien
Rachid Attouti

Assistent hoofdelektricien
NN

Elektriciens
Adybe Bourkaik, Rachid El Kajjal, Said Essolaymani, Bernard Hordies, Abdelhak Taybi

Hoofd onderhoud gebouwen
Edgar Nazaryan

Medewerkers
Andrea Bonotti, Sébastien Geurts, Daniel Godinho, Pierre Jardel

Coördinator schoonmaak
Mohamed Bouker

Teamleider schoonmaak
Krystyna Poliszkiewicz

Schoonmaakmedewerkers
Olha Aleksandryuk, Anna Cristina Apollonio, Philippe Delobel, Isabelle Dhert, Soliman El Hattach, Christophe Guilliams, Marie-Jeanne Lolima-Kanga, Mukades Kasumi, Christine Luzibu Matondo, Kandi Mbole-Musungu, Régine Mona-Nsiamundele, Sizan Musta, Nur Odabas, Mohamed Taibi, Solange Vlaaud

* Tijdelijke of externe medewerkers